SEPETİNİZ

Sepetinizde ürün yok

SEPETİNİZ

Sepetinizde ürün yok

Hakkımızda

Hakkımızda

Bilişim sektöründe 2001 yılında Protokol Bilgisayar olarak başlayan deneyimimizle Ankara'nın en eski firmalarından biriyiz. Notebook servis işleminin yanında, notebook chipset, batarya, adaptör, klavye ve diğer bileşenlerin toptan, perakende ve kurumsal satış işlemleri de firmamızca yapılmaktadır. Firmamız Türkiye'nin her tarafından binlerce bilişim firması, kurumsal müşteri ve son kullanıcıya hizmet vermektedir ve  teknik yeterlilik, kurumsal altyapı, deneyimli teknik kadrosu ile sektörün en öncü ve yenilikçi firmalarından biridir.

Teknik servisimizde kullanılan birçok yedek parça firmamız tarafından ithal edildiğinden kullancılara uygun fiyalı ve hızlı çözümler sunabilmekteyiz.

Firmamızda garantisi bitmiş veya kullanıcı kaynaklı arızalar nedeniyle garanti dışı kalmış ürünlere en ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktayız. 

* Teknik servisimizin  teknik personel, teknik cihaz ve ekipman, servis altyapısı, işleyişi ve yeterliliği Türk Standartları Enstitüsü tarafından incelenerek teknik hizmet kalitesi tescil edilmiştir.

Firmamız Türkiye Bilişim Sektörü Derneği (TÜBİDER) üyesidir.

Servisimiz TSE tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Kalite Belgesi'ne sahiptir.

  

 

 

                            

 

 

 

 

  Firmamız TÜBİDER Türkiye Bilişim Sektörü Derneği üyesidir.